Vanička na masáž nohou

Potřebujete ulevit našim unaveným nohám, ale naše pedikérka nemá čas nabo se Vám prostě nechce z domu? Pořiďte si vaničku na masáž nohou a můžete relaxovat každý den doma třeba při sledování oblíbeného seriálu.

Záleží jen na Vás, co budete preferovat a kolik hodláte investovat. Vaničku pořídíte už od 600,- ale také za několik tisíc.

Masážní vany se ve většině případů používají s vodou, ale najdete i typy které lze použít za sucha. Přístroj Vám nabídne několik programů, jako je bublinková lázeň, tlakový proud vody, masáž nebo třeba všechno najednou. Vaničky jsou také vybaveny masážními válečky, které Vám pomůžou uvolnit napětí nohou a zlepší krevní oběh.

Můžete také investovat do profesionální vany, jejíž součástí jsou třeba vulkanické kamínky. Terapie horkými kameny je známá po celém světě, proto mnoho lázní nabízí tuto službu k dokonalému uvolnění klientů. Vy ji můžete mít doma. Horké vulkanické kameny mají tendenci uvolňovat svalstvo a odstranit bolesti svalů. Horké kameny také přepojují cesty energie pro vyvážení fyzické síly, emocionální mysli a duše. Takže neulevíte jen nohám, ale i celému tělu.

Masážní vanička Hyundai
Masážní vanička Hyundai
Masážní vanička Bosh
Masážní vanička Bosh
 Masážní vanička Ardes s lávovými kameny
Masážní vanička Ardes s lávovými kameny